/FOTO/ Un șofer băut s-a tamponat în sediul Postului Vamal „Briceni-Rosoșeni”

Un șofer băut a intrat cu mașina în sediul Postului Vamal „Briceni-Rosoșeni”. Totul s-a întâmplat în noaptea de 15 spre 16 iunie, în jurul orei 02:00. Ajunși la fața locului, din cercetările preliminare, polițiștii au stabilit că, un tânăr de 22 de ani, locuitor al raionului Briceni, conducând automobilul de marca Volkswagen Caddy pe un … Continuă lectura /FOTO/ Un șofer băut s-a tamponat în sediul Postului Vamal „Briceni-Rosoșeni”