În zona autogării din Drochia va fi instalat un semafor. Decizia a fost aprobată de Guvern
În orașul Drochia, în apropierea autogării, urmează să fie instalat un semafor. Decizia a fost aprobată joi, în cadrul ședinței Guvernului, anunță deputata PAS, Marina Morozova. Potrivit autorităților locale, măsura vine ca răspuns la solicitările repetate ale cetățenilor și ale conducătorilor auto, care se confruntă zilnic cu ambuteiaje și dificultăți la traversarea străzii în acea … Continuă lectura În zona autogării din Drochia va fi instalat un semafor. Decizia a fost aprobată de Guvern
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba