Un bărbat de 44 de ani și o femeie de 31 de ani, au ajuns la spital în stare gravă, după ce au derapat de pe șosea și au intrat cu mașina într-o ogradă. Accidentul s-a produs în seara zilei de miercuri, 25 ianuarie, în jurul orei 19.20, pe strada Ștefan cel Mare din orașul … Continuă lectura /VIDEO/ Grav accident la Sîngerei. Două persoane, transportate la spital în stare gravă, după ce au intrat cu mașina într-o ogradă
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba