Mai mulți consilieri municipali din Bălți au ajuns astăzi în fața instanței de judecată, după ce primarul Alexandr Petkov a atacat unele deciziile ale Consiliului Municipal Bălți (CMB). Printre hotărârile contestate se numără votul de neîncredere acordat viceprimarilor Ghenadie Șmulschi și Tatiana Dubițkaia. Consilierii consideră că aceste acțiuni sunt o „practică inadmisibilă” și o modalitate … Continuă lectura /VIDEO/ În loc să participe la ședința Consiliului Municipal, participă la una de judecată. Mai mulți consilieri din Bălți, în fața instanței
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba