O femeie de aproximativ 60 de ani a fost depistată decedată în dimineața zilei de astăzi, între localitățile Pepeni și Bălășești, din raionul Sîngerei.
Potrivit primarului satului Pepeni, Oleg Cernei, care a declarat pentru TV Nord, femeia ar fi căzut și nu s-ar mai fi putut ridica, fapt observat și la momentul depistării cadavrului.
La fața locului au intervenit autoritățile competente, care urmează să stabilească toate circumstanțele în care s-a produs incidentul.
Cazul este documentat conform procedurilor legale.
Fii mai aproape de echipa TVN.md. Vino pe canalul nostru de Telegram și Instagram.

