/VIDEO/ Polițiștii de patrulare din Bălți au felicitat femeile cu ocazia zilei de 8 Martie

Citește și:

De Ziua Internațională a Femeii, polițiștii Secției patrulare Bălți au oferit felicitări și surprize doamnelor și domnișoarelor din municipiu

„Din partea secției de patrulare Bălți să vă felicităm cu ziua Internațională a femeilor și să vă dorim multă sănătate și un drum verde în viitor. – Mulțumesc frumos. Felicitări.”

Gestul a fost primit cu emoție și apreciere de către femeile care au avut parte de această atenție specială

- Advertisement -

„Este o idee foarte bună și face foarte multe femei fericite.”

„Este destul de bine, este binevenită pentru așa sărbătoare frumoasă, doresc tuturor femeilor, dragoste, sănătate și împlinirea tuturor viselor.”

„Să fiți mereu frumoase și bărbații să vă răsfețe la fel, poate chiar și mai mult, o zi frumoasă la toate femeile.”

„Foarte bună, am multe emoții, mulțumim mult din suflet pentru acest gest plăcut, mulțumim din suflet.”

„Mulțumesc, astfel de surprize plăcute este cel mai reușit, mulțumesc.”

„La toți le doresc cer senin, sănătate, binecuvântare, fie ca în fiecare familie să fie pace.”

Acțiunea organizată de polițiștii din Bălți a avut drept scop să marcheze într-un mod special Ziua Internațională a Femeii

OCTAVIAN TABARCEA, ofițer superior al secției patrulare Bălți al DPN INSP: „Secția patrulare Bălți al Direcției Patrulare Nord al Inspectoratului Național de Securitate Publică, vine cu sincere felicitări pentru toate doamnele și domnișoarele cu prilejul zilei de 8 martie. Fie ca această zi să vă aducă multe bucurii, zâmbete pe față și emoții pozitive, să fiți mereu iubite, apreciate și înconjurate de cei dragi. La mulți ani dragi femei.”

Ziua Internațională a Femeii este sărbătorită anual pe 8 martie, fiind marcată pentru prima dată în anul 1911

Fii mai aproape de echipa TVN.md. Vino pe canalul nostru de Telegram și Instagram.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele știri

Tragedie pe traseul R6: Doi polițiști de patrulare au murit după ce au fost izbiți de o mașină în Grigorăuca. Șoferul ar fi adormit...

Cei doi polițiști de patrulare loviți în plin de un autoturism pe traseul R6, în localitatea Grigorăuca, raionul Sîngerei,...

Doi polițiști, loviți violent de un automobil la Sîngerei. Sunt în stare extrem de gravă

Un grav accident s-a produs în după-amiaza zilei de astăzi pe traseul R6, în satul Grigorăuca din raionul Sîngerei....
  sursa: cursbnm.md