/FOTO/ Un grup de muncitori de la spații verzi din Chișinău surprinși cum dorm în timpul orelor de muncă

Citește și:

Mai mulți muncitori de la spații verzi din Chișinău au fost surprinși cum se odihnesc, dormind în aer liber în timpul orelor de muncă. Imaginile au fost surprinse de un trecător pe 22 iunie.

„Soldatul doarme, iar serviciul merge înainte. Chiar e amuzant! Stimată Primărie! Înțeleg că oamenii vor să ia prânzul și să doarmă, dar sunt pe  străzile centrale ale orașului”, a comentat autorul postării pe o pagină de Facebook.

Fii mai aproape de echipa TVN.md. Vino pe canalul nostru de Telegram și Instagram.

Foto: Facebook/Роман Гунявый Городская платформа „За Кишинев”

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele știri

Copilă dispărută din Cahul. Poliția cere ajutorul cetățenilor

O minoră de 12 ani, din satul Alexandru Ioan Cuza, Cahul, este căutată de poliție după ce a plecat...

/VIDEO/ Căsuța rurală „La Beciul din Stâncă”, refugiu rustic de la Naslavcea

🏡 Pensiunea „La Beciul din Stâncă” din Naslavcea oferă turiștilor o experiență autentică în stil tradițional moldovenesc. 🌿 Cele trei gospodării rustice sunt amplasate într-o zonă pitorească de pe malul Nistrului, cu vedere spre Insula „Inima Moldovei”. 🌍 Locul atrage anual vizitatori din Republica Moldova, dar și din SUA, Franța și Polonia. #TurismRural #Naslavcea #Ocnița
  sursa: cursbnm.md