Oleg Serebrean

Ambasadorul Republicii Moldova în Germania și-a încheiat mandatul

Ambasadorul Republicii Moldova în Republica Federală Germania, Oleg Serebrean, și-a încheiat mandatul duminică, 2 ianuarie 2022. „Ieri, 2 ianuarie 2022, a fost ultima mea zi în calitate de ambasador al Republicii Moldova in RFG. A fost o onoare, dar și...
- Advertisement -spot_img

Latest News

/INFOGRAFICĂ/ Bacalaureatul 2026 a scris istorie. Avem o creștere a numărului elevi cu zece pe linie

Rezultatele preliminare ale examenului de bacalaureat din acest an arată cea mai bună performanță din ultimii ani. 85 de...
- Advertisement -spot_img