Doi tineri au scăpat ca prin urechea acului, după ce s-au inversat cu mașina în apropiere de satul Șeptelici din raionul Soroca. Accidentul s-a produs în seara de 11 septembrie, în jurul orei 19.40
Un tânăr de 23 de ani, conducând un automobil de marca Volkswagen și având în calitate de pasageră pe bancheta din față o tânără, a pierdut controlul asupra volanului, a derapat de pe traseu și s-a inversat pe acostament.
În urma accidentului nimeni nu a avut de suferit. Alte circumstanțe se stabilesc.
Fii mai aproape de echipa TVN.md. Vino pe canalul nostru de Telegram și Instagram.


