Cadavrul carbonizat al unui bărbat a fost găsit în subsolul unei clădiri de pe teritoriul Spitalului din Bălți

Citește și:

Cadavrul carbonizat al unui bărbat, în vârstă de 45 ani, a fost găsit în subsolul unei clădiri nefinalizate de pe teritoriul Spitalului Clinic Bălți.

Acesta a fost găsit la data de 1 mai, în jurul orei 17.00. Potrivit oamenilor legii, bărbatul ducea un mod de viață antisocial, sistematic întrebuința băuturi alcoolice și permanent se afla pe teritoriul bisericii din apropiere.

Ofițerul de presă al IP Bălți, Eugenia Molceanov, a comunicat pentru TVN.md, că în urma examinării cadavrului, semne vizibile de moarte violentă nu au fost depistate.

- Advertisement -

La fața locului au mai fost depistate mucuri de țigări, o candelă bisericească, precum și mai multe saltele, perne și haine, pe care se afla victima.

Alte circumstanțe ale cazului se stabilesc de către oamenii legii.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele știri

Nicanor Ciochină rămâne după gratii. Curtea de Apel Centru a menținut condamnarea la șapte ani de închisoare

Fostul primar al satului Boldurești, raionul Nisporeni, Nicanor Ciochină, va executa pedeapsa de șapte ani de închisoare, după ce...

Încălcări grave la asfaltarea unei stradele din Bălți, finanțate din Fondul Rutier

La lucrările de asfaltare a stradelei Vlaicu, finanțate din mijloacele Fondului Rutier, ar fi fost depistate încălcări grave ale...
  sursa: cursbnm.md