O femeie de 46 de ani, a ajuns la spital, după ce s-a inversat cu automobilul pe care îl conducea.
Accidentul s-a produs în această dimineață, în apropiere de satul Sadovoie din municipiul Bălți. Femeia conducea un automobil de marca Citroën. La un moment dat, mașina a derapat de pe traseu și s-a inversat.
În urma răsturnării, șoferița a avut nevoie de îngrijiri medicale și a fost transportată la Spitalul Clinic Bălți. Alte circumstanțe se stabilesc.
Fii mai aproape de echipa TVN.md. Vino pe canalul nostru de Telegram și Instagram.


