Ansamblul Hecenii din raionul Sîngerei, a obținut locul III în finala show-ului Românii au Talent. Dansatorii s-au ales cu locul de bronz și 10.000 de euro. Marele câștigător a fost desemnat Cristian Ciaușu.
Tinerii au încins scena cu un dans din Bucovina. După prestația spectaculoasă, jurații au fost impresionați de evoluția ansamblului.
„Sunt foarte mândră de ei, m-au făcut să mă îndrăgostesc de ei, motiv pentru care am apăsat Golden Buzz. Sper din suflet ca oamenii să vă voteze și indiferent ce se întmâmplă în seara aceasta eu îmi doresc foarte mult să colaborăm la următorul tradițional, îmi doresc foarte mult să fim împreună”, a declarat Andra.
Fii mai aproape de echipa TVN.md. Vino pe canalul nostru de Telegram și Instagram.