Graffiti, hip-hop, skating, muzică bună și concursuri îi așteaptă pe toți tinerii din nordul țării care vor participa, vineri, 31 mai, la Festivalul Urban Vibes.
Pentru cei mai mici invitați, vor fi organizate jocuri diverse, precum și un food court delicios pentru întreaga familie. Intrarea este gratuită pentru toate vârstele.
Evenimentul va fi organizat vineri, 31 mai, în Parcul Victoriei din mun. Bălți.
Acest eveniment este organizat cu sprijinul financiar al Agenției SUA pentru Dezvoltare Internațională (USAID) în cadrul Inițiativei pentru Reziliență în Moldova (MRI).
Fii mai aproape de echipa TVN.md. Vino pe canalul nostru de Telegram și Instagram.
![](https://tvn.md/wp-content/uploads/2024/05/raspisanie-scaled-1-896x1024.jpg)